Меню
Ваша корзина

Умови повернення товару

Якщо товар виявився неналежної якості, Ви завжди можете повернути або обміняти його в нашому магазині протягом 14 днів.
Повернення товару можливе в разі, якщо збережено його заводська упаковка, товарний вигляд, споживчі властивості, а також є документ, що підтверджує факт покупки.
Покупець не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно його покупцем (вироблений під замовлення).
У разі, якщо доставлене Вам замовлення виявилося неналежної якості внаслідок виробничого браку, або пошкодження при транспортуванні, Ви маєте право повернути його або обміняти на аналогічний товар належної якості, за умови наявності його на складі, а також вимагати безоплатного усунення недоліків товару або відшкодування витрат на усунення  недоліків товару.  Якщо аналогічний товар належної якості на складі відсутній, Ви можете повернути товар неналежної якості, або дочекатися появи необхідного товару на складі.
Шановні покупці, ми не можемо прийняти товар, що повертається, якщо є будь-які ознаки того, що він вже був у вжитку.
Якщо Ви знаходитесь не в Києві, Ви можете відправити нам товар Новою поштою за наш рахунок.  Для цього зв'яжіться з нашими менеджерами і ми надаємо всю необхідну інформацію.
Після отримання замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

На жаль, ми змушені відмовляти в поверненні або обмін виробів при таких умовах:
-вироби які були пошкоджені або модифіковані (додаткові отвори, кріплення та інше);
-вироби які були у використанні або мають сліди використання, а також збірки (Відрізняються від заводського стану);
-вироби виготовлені під індивідуальне замовлення (колір, матеріал, модель підбиралися під замовлення покупцю);
-вироби після 14 днів від дати продажу:
-вироби які змінили свій колір (зовнішній вигляд) від перебування у воді (вплив хім. речовин), на сонці (вигорання кольору) або інші зовнішні причини.